I wszystko jasne!

O świetle wiemy wszystko.

Jak ważne jest oświetlenie przestrzeni, jak może wpływać na nastrój, chęć do pracy albo odpoczynku. Ponad 10 lat oświetlamy wnętrza, domy rodzinne, mieszkania, hotele, biurowce. Chcemy aby nasze projekty zachwycały i były funkcjonale. Mamy w ofercie marki polskie oraz znanych projektantów z całego świata. 

Zapraszamy na zakupy!

Nasza historia rozpoczęła się w 2012 roku. Jesteśmy firmą rodzinną ze 100% polskim kapitałem. Oferujemy oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne oraz źródła światła potrzebne do dekoracji każdego domu, biura, lokalu czy ogrodu.

Oferujemy oświetlenie najlepszych producentów. Wszystkie produkty, które znajdziecie u nas są najwyższej jakości, doskonale ze sobą współgrają i z pewnością wybierzecie coś dla siebie.

Oświetlenie pozwala zamienić nasze otoczenie w ciepłe i nastrojowe miejsce, w którym można robić wszystko: czytać książki przy włączonej lampce, gotować obiad, leniuchować na kanapie czy przytulnie oświetlić ogród, by nie wydawał się straszny nocą. Nasze lampy pozwolą udekorować Twoją przestrzeń w taki sposób by była przytulna i energooszczędna.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez

formularz kontaktowy,

pod adresem email biuro@lumenart.pl

telefonicznie pod numerami  +48 500 037 020 lub +48 601 496 860